Джеймс Франко повертається: з Голлівуду — у мікродраму для смартфонів

Чи можна уявити актора з «Оскаром» у кишені, який грає у вертикальному серіалі, де серія триває менше хвилини? Саме так виглядає спроба Джеймса Франко повернутися після кількох років тиші.
Після гучного скандалу та судових процесів 48-річний Джеймс Франко майже зник з великого екрана. Тепер він робить несподіваний крок: знімається у мікросеріалі Love, Lies & Frank, який складається з 46 епізодів тривалістю від 40 секунд до двох хвилин. Франко грає Джиммі Френка — керівника рекламного агентства, який по вуха у боргах.
Для шанувальників це виглядає сюрреалістично: ще нещодавно він був зіркою «Людини-павука», отримав «Золотий глобус» за роль Джеймса Діна, номінацію на «Оскар» за «127 годин» та ще один «Золотий глобус» за «Катастрофічного артиста». А тепер уся історія розповідається по хвилині на вертикальному екрані смартфона.
Утім, його зникнення з радарів не було випадковим. У 2014 році 17-річна дівчина опублікувала повідомлення, які, за її словами, Франко надсилав їй, знаючи про її вік. А у 2018-му, на хвилі #MeToo, кілька жінок звинуватили його в неправомірних діях у колишній акторській школі Studio 4. Це призвело до колективного позову та багатомільйонного врегулювання у 2021 році. Сам Франко визнавав стосунки зі студентками, проходив лікування від залежності, але заперечував звинувачення в експлуатації.
Та попереду — можливе велике повернення. У 2026 році стало відомо, що Франко отримав невелику роль у приквелі «Рембо» з Ноа Сентінео та Девідом Гарбором. Реліз запланований на 2027 рік, і це буде його перший великий студійний проєкт за кілька років.
Тож якщо ви сумуєте за Джеймсом Франко — придивіться до мікросеріалів. А якщо ні — просто зачекайте на «Рембо».
Читайте також
Ще в розділі «Стосунки»
- Атака дронів на Сумщині: як вберегтися та що робити
- Остапчуки чекають на другу спільну дитину: подробиці
- Виплати ВПО припинили: що робити та куди звертатися
- Орден «За мужність»: родині полеглого нацгвардійця з Хмельниччини передали нагороду
- «Коли ти все це припиниш»: мати загиблого окупанта звернулася до Путіна







